ser-1

Websitesi Gelistirme

otorite-dijital-seo-tablet
Biz “Otorite dijital” her firmanın özeline ğöre değerlendirilmesine inanıyoruz. Bu inançımız, her firmayı kendi özeli içinde değerlendirmek için onları dinleyip, anlayarak onlara özel kişiselleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlıyor.

Biz size arama motorlarında üst sıralarda çıkabileceğiniz websiteleri düzenliyoruz. Kelime araştırmasi yaparak müşterilerinizin hangi kelimeleri aradığını buluyoruz. Sizi müşterilerinizle buluşturuyoruz.
Biz sizin şuandaki sitenizide kontrol edip ilerleme sağlayabileceginiz düzenlemeler yapıyoruz. Bizim sizin internet sitesiniz hakkında vereceğimiz rapor size işiniz hakkında inanılmaz bilgiler verecektir. Bu bilgiler sayesinde satış ve kar oranınız yükselecektir. Bizim raporumuz size fırsatları anlaşılır bir dil ile açıklayarak sizin bu fırsatları değerlendirmenize yardımcı olacaktir.

Sizin icin işlevi yüksek ve size kazanç sağlayan siteniz olsun. Bizim size sağlayacagımız hizmetler sayesinde şirketinizin ürünlerine yada hizmetlerine bütün dünyadan talep akışı olacaktir. Biz şirketiniz hakkındaki amaçlarınızını yerine getirmenize yardımcı oluyoruz. Size sitenizle dijital dünyada yeni fırsatlar sunuyoruz.

Web sitesi

Bizim web sitelerimiz, sizin hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlamak icin özel dizayn edilip. Sitenin anateması her zaman müşteri merkezli olup, müşterilerinizin en önem verdiği konuları ön plana çıkarır. Bunlar servisler, makaleler yada resimler olabilir.

Cep Telefonu

Tasarladığımız web sitelerinin akıllı cep telefonlarına uyumlu olmasını sağlayıp ve müşterilerinizin her bilgiye cep telefonu ile ulaşabilmesini hedefliyoruz.

Harita ve Rehberler

Müşterilerinizin sizin gibi firmalara ulaşmak için başvuracağı Google Harita ve yelp gibi kanallarda firmanızın adının listelenmesini sağlayıp müşterilerin size kolaylıkla ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede firmanız ile ilgili bilgiler internet ortamında da güncel kalarak geniş kitlelere ulaşma şansı yakalayacaksınız.

Web Designing
59%