Şartlar ve koşullar

Genel Şartlar ve Koşullar

Tanıtım

Tevfik Özaydın, (“Otoritedijital”) olarak ticaret www.otoritedijital.com (“Site”) bir web sitesine sahip, müşterileri için ‘dijital pazarlama hizmetleri’ (“çözümlerimizi Otoritedijital”) bir sağlayıcısıdır. Otoritedijital www.otoritedijital.com/our-solutions de daha detaylı olarak tarif edilmektedir müşterilerine, Dijital Hizmetler sunar.

Website erişim (topluca “Kullanım Koşulları” olarak bilinir) Bu belgede yer alan şartlar, koşullar, bildirimler ve yasal uyarılar ile kabul ve uyum koşuluna bağlıdır. Sizin kullanımı ve / veya erişimi, Web Sitesi Kullanımı Şartları kabul ettiğiniz anlamına.

Biz herhangi bir zamanda Kullanım Şartları değiştirme hakkını saklı tutar.

Hizmetlerimiz

Biz web sitesine herhangi bir gecikme ya da kesilmesinden sorumlu olamaz. Biz gecikmeleri ve kesintileri en aza indirmek için ticari olarak makul çabayı gösterecektir. Ancak, biz Sitesi her zaman ya da herhangi bir zamanda mevcut olacağını garanti edemez.

Biz herhangi bir zamanda ve size bildirimde bulunmaksızın, tamamen veya kısmen Sitesi bırakabilir. Ancak, biz Website bizim ettirmemeyle kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp, maliyet, hasar veya yükümlülük sorumlu olamaz.

Yasak davranış

Web Sitesi ile ilgili olarak, yapmamalısın:

Herhangi bir yasa veya yönetmelik, üçüncü bir tarafın haklarını ihlal ya da herhangi bir ilgili standarda veya kodlarına aykırı ihlali, herhangi bir bilgi veya malzeme her türlü faaliyet için Web sitesini kullanın veya göndermek veya web sitesi aracılığıyla iletmek;
göndermek veya diğer kullanıcılar ile müdahale veya defames, taciz, tehdit, bozan, rahatsız ya da herhangi bir kişi ya da kısıtlayan Web Sitesi veya Internet kullanarak herhangi bir kullanıcı inhibe eden herhangi bir malzemeyi iletmek için Website kullanın;
İstenmeyen e-posta mesajları göndermek için Web sitesini kullanın;
herhangi bir şekilde, sabotaj engelleyebilir veya Web Sitesi değiştirmek;
bilerek Web veya Web Sitesi üzerinden herhangi bir virüs veya diğer engelleyici özellikler iletmek; veya
Yukarıdaki eylemlerin herhangi teşebbüs veya kolaylaştırmak veya yukarıdaki eylemlerin herhangi yapmak için başka bir kişiyi yardımcı olur.

Fikri mülkiyet

Web yazılım, tasarım, metin, görüntü ve Web Sitesi oluşan grafik ve seçimi ve düzeni de dahil olmak üzere web sitesinde malzeme, sahip olunan veya bizim tarafımızdan lisansı altında İngiltere ve uluslararası yasalar tarafından korunmaktadır.

Web kullanımınız size marka sahibinin açık yazılı izni olmadan web sitesinde görüntülenen tescilli veya tescilsiz ticari markalar veya logoların, herhangi birinin kullanımı bir hak olarak ruhsat veya hareket vermez.

Eğer web tarayıcınızı kullanarak Web Sitesi ve içeriğini görebilirsiniz. Website ziyaret, sadece web tarayıcısı olağan çalışması vasıtasıyla Web sitesi geçici bir kopyasını yapabilir.

Yapmamalısın:

ticari amaçlı web sitesinde malzeme kullanımı;
hiçbir şekilde web sitesinde malzemeyi değiştirmek; veya
Web sitesinde malzemenin herhangi bir neden çerçeveli veya başka bir web sitesine gömülü olması.

Özetle, sen, yeniden yayımlayamaz, çerçeve, üçüncü bir şahsa, yazılan yükleyebilir, iletmek veya açıkça bizim tarafımızdan sağlanan veya açıkça bizim tarafımızdan yazılı olarak yetki dışında herhangi bir şekilde web sitesinin içeriği dağıtmak kopya değiştirmek olmamalıdır.

Genel bilgiler sadece

Web Sitesi içeriği yalnızca ilgi konularda genel bir bakış sağlamak için tasarlanmıştır. Bu kapsamlı olması amaçlanmamıştır, ne de herhangi bir şekilde tavsiye niteliğinde etmez. Biz içerik güncel ve doğru olduğundan emin olmak için çalışmayın ama biz onun para ve doğruluğu garanti etmemektedir. Kendi araştırma yürütmek ve / veya oyunculuk ya da herhangi bir içeriği güvenerek önce kendi tavsiye almalısınız.

Üçüncü taraf bağlantılar

Websitesi üçüncü şahıslar (“Bağlantılı Web Siteleri”) tarafından işletilen web sitelerine köprüler ve diğer işaretçiler içerir. Biz Bağlantılı Siteleri kontrol edemez ve bu nedenle herhangi bir Bağlantılı Web Sitesi içerik veya Bağlantılı Web yer alan herhangi bir köprü sorumlu değillerdir. Biz sadece sizin rahatlığınız için köprüleri sağlamak ve Bağlantılı Web Sitesi veya Bağlantılı Web Siteleri sunulan ürün veya hizmetlerin bizim tarafımızdan, açıkça ya da zımnen herhangi bir onay, sponsorluk veya onay anlamına gelmez. Kendi riski tamamen herhangi Bağlantılı Web Sitesini ziyaret edin.

Biz herhangi bir garanti veya Bağlantılı Web siteleri ya da içeriğin herhangi bir yönü herhangi bir sorumluluk almazlar.

Tazminat

Web sitesini kullanarak, dışarı veya herhangi bir şekilde doğan (ihmal dahil olmak üzere ve sınırlama olmaksızın olsun haksız fiil veya sözleşme) ve tüm eylemler, iddialar, takım elbise, talepler, hasar, yükümlülük, maliyet ya da masraf karşı bizi tazmin etmeyi kabul sizin tarafınızdan Web sitesinin kullanımına bağlı.

Feragat

Böyle Tüketicinin Korunması Yasası 1987 ve diğer benzeri tüketici koruma yasaları ve diğer ülkelerdeki düzenlemelerin gibi bazı mevzuat hak ve ilaçları hariç kısıtlanmış veya değiştirilemez Web sitesi aracılığıyla bize tarafından size mal veya hizmetlerin sağlanmasına ilişkin size kazandırabilir (Sizin “Yasal Haklar”). Biz Haklarının hariç özel kanunla veya yasayla ima tüm koşulları ve garantiler dahil değildir.

Senin Haklarının ve Web Sitesi ile ilgili hariç:

Web sitesinde tüm malzeme herhangi bir garanti olmaksızın size verilen ya açık veya zımni bir;
Biz açıkça dahil ancak belirli bir amaca uygunluk ile ilgili zımni garantiler sınırlı olmayan herhangi bir türlü garantiyi reddeder;
Biz Web Sitesi veya Web Sitesi için erişim herhangi bir malzeme içerdiği fonksiyonlar kesintisiz olacağını garanti veya herhangi bir kusurları düzeltilmiş olacağını, hatasız ya da malzeme iletir mağaza ve internet sitesi veya sunucu serbest olduğu yok virüs veya diğer herhangi bir zararlı bileşenler; ve
Biz garanti veya erişim ya da aksi takdirde doğruluğu, doğruluk, güncelliği, tamlığı, güvenilirliği veya dahil Sitesi, sizin erişim sonuçlarına ilişkin herhangi bir beyanda yok.

Dahil ancak bizim tarafımızdan herhangi bir eylem veya ihmalden bunlarla sınırlı olmamak üzere yasaların izin verdiği ölçüde, biz herhangi bir kayıp, hasar, maliyet sorumlu veya gider olmayacak kaybı da dahil olmak üzere, doğrudan, dolaylı, arızi, özel ve / veya dolaylı olsun Herhangi bir kullanım veya erişim ya da herhangi birini kullanmak için yetersizlik ya da erişim, Web sonucu size karşı yapılan siz veya istemler uğradığı kar.

Sen açıkça web sitesine erişiminizi sonucunda, doğrudan veya dolaylı olarak, biz internet kullanıcıları üzerinde kontrol yok ve biz sizin uğradığı zararlardan sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

Sorumlulukların Sınırı

Yasaların izin verdiği ölçüde, Kullanım Koşullarına göz ardı edilemez herhangi zımni garanti veya koşul, ihlali için bizim sorumluluk, aşağıdakilerden biri veya daha fazlası, bizim seçimimize bağlı olarak, sınırlı:

Bize sağlanan veya sunulan hizmetlerin halinde:

Yine hizmetlerin temini; veya
Yine verilen hizmetlerin sahip maliyetinin ödenmesi.

Bize sağlanan veya sunulan malların halinde:

Mal veya eşdeğer malların temini değiştirilmesi;
Bu tür malların onarımı;
malları değiştirilmesi ya da eşdeğer mal edinme masraflarının ödenmesi; veya
tamir edilen malzemeyi sahip masraflarının ödenmesi.

Gizlilik

Kabul ve Kullanım Koşulları kabul ederek, aynı zamanda Otoritedijital Gizlilik Politikası şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Iptal

Biz herhangi bir zamanda ve size haber vermeden yapabilir ki, bizim tarafımızdan sona kadar Kullanım Koşulları etkilidir. Fesih halinde, Kullanım Şartlarında belirtilen sorumluluk Kullanım Koşulları ve sınırlamaları tarafından size dayatılan tüm kısıtlamaları yaşayacak.

Çeşitli

Biz Kullanım Koşullarını devam riayet güvenmek. Biz Kullanım veya ilişkili herhangi bir yasal zorunluluk Şartlarının sizin tarafınızdan herhangi bir ihlal ile alakalı masrafları kayıp veya zarar ya da uğramak durumunda, o kayıp, hasar ve masrafları bize tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

Biz bilgi uygun veya tüm alanlarda, ülkeler veya yetki alanlarında indirilebilir olduğuna dair herhangi bir iddia yapmazlar. Web yer alan bilgilere erişme, belirli kişiler tarafından ya da bazı ülkelerde yasal olmayabilir. Eğer Website erişiyorsanız, kendi riski altında bunu ve sizin yetki yasalara uymakla sorumludur.

Kullanım Şartları herhangi bir hükmü Kanunun bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğunun tespit edilmesi halinde, bu geçersiz veya uygulanamaz tam olarak yürürlükte devam edecektir belgenin, geri kalanını etkilemez.

Açıkça Kullanım Koşullarında verilmeyen tüm hakları saklıdır.

Biz sizin tarafınızdan Kullanım Şartları ihlal ile ilgili olarak hareket yok, bu sizin tarafınızdan Kullanım Şartları sonraki veya benzer ihlaller ile ilgili hareket eden haklarından feragat etmez.

Uygulanabilir yasa

Kullanım Koşulları tarafından yönetilen ve İngiltere yasalarına uygun olarak tefsir edilir. Sen geri dönülmez ve koşulsuz Kullanım Şartları ilgili herhangi bir anlaşmazlık belirlemek için İngiltere Mahkemeleri ve onlardan İstinaf Mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine tabi.

Bize Ulaşmak

Kullanım Şartları’nı ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 07706838672 telefon ya da hello@otoritedijital.com bize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder