Düşüncemiz

Bizim Sözümüz
Size gizlilik sözü veriyoruz privacy. Sizinle ilgili hiçbir bilgi ya da belgeyi üçüncü şahıslar ile paylaşmıyoruz. Kriterimiz bu sorulara cevap verebilmek. Bu içerik firmanızın büyümesine yardımcı oldu mu? Firmanıza katma bir değer sağladı mı? Türk firmalarının bularak onların dijital başarı ile buluşturuyor ve dijital dünyanın kapılarını onlar için aralıyoruz.
Felsefemiz Türk firmaları için dijital pazarlamayı kolaylaştırmak. Türk halkını dijital pazarlama ve iletişim alanında eğitip, yönlendirip sürekli gelişen dijital arenada başarı sağlamalarına ve sağladıkları başarıyı korumalarına yardımcı olmak. Bilgimizi paylaşmayı seviyoruz. Lütfen bloğumuzu ziyaret edin.
 • faces3
  Kurucu Dijital Silahşörler

  Aramis, bir gün şu soruyu sordu: Londra’daki Türkler neden firma reklamlarını yapmak için dijital medya kanallarını kullanmıyorlar? Biz bu konuda insanlara yardımcı olabileceğimizi düşündük ve bu projeye hayat verdik. Amacımız dünyanın dört bir yanındaki Türk iş adamlarına dijital çözüm önerileri sunarak firmalarını güçlendirmelerini, karlılık ve yeterliliklerini en üst seviyeye çıkarmalarını sağlamak.

 • face-1
  Abraham Lincoln

  Biz onun fikirlerini çok beğeniyoruz ve ona çok büyük bir saygı duyuyoruz. Otorite dijital çalışanlarına inanıyor ve güveniyoruz.

 • face-2
  Walter White ve onun profesyonelligi

  Biz Walter White karakterini vede onun profesyonel yaklasimini saygiya deger buluyoruz.

 • face-3
  Çevre

  Gelecek nesillerimiz için çevrenin korunması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle geri dönüşüm, geri dönüşüm, geri dönüşüm.

 • face-4
  Beano ve Eddie

  İlanlarımız o kadar çok yırtıldıki ve ısırıldıki sonunda sadece dijital iletişim kanallarını kullanır olduk.


Our Team

Tevfik Ozaydin Picture

Tevfik ozaydin