WEBSİTENİZ ŞİRKETİNİZ İÇİN NEDEN ÖNEMLİ BİR YATIRIM ARACIDIR?

WEBSİTENİZ ŞİRKETİNİZ İÇİN NEDEN ÖNEMLİ BİR YATIRIM ARACIDIR?

Şirketinizle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler mutlaka resmi websitenizi araştırıp incelemek isteyecektir. Eğer size ait bir websitesine ulaşamazlarsa bu çok üzücü bir durum olur. Kesinlikle kaçınmanız gereken önemli bir nokta da
 firmanızın ve ürünlerinizin reklam ve promosyonunu kendi kişisel websiteniz üzerinden yapmaktır. Bir websitesinin niçin bir firma için bu kadar önemli bir yatırım amacı olduğu konusunda hala ikna olmadıysanız aşağıdaki araştırmayı mutlaka inceleyin.

BAZI GÖZE ÇARPICI İSTATİSTİKLER
comScore’un ‘Asya’n ın dijital Geleceği 2013’ adlı raporuna göre Filipinler, 33 milyon Filipinli internet kullanıcısına sahip olarak ve
2012 Mart ayından bu yana %22 lik büyüme ile
bölgeninEN YÜKSEK GELİŞİM ORANINA  sahiptir.

2HubSpot şu bulguya dikkati çekmektedir: internet kullanıcılarının %78i bir ürün araştırması yaparken interneti kullanmaktadır. Bir işletme açısından bu durum şu anlama gelir: eğer ürünleriniz internet ortamında satışa açıksa bu müşterilerin bu ürünleri daha kolay bulacağı anlamına gelir.
Internet ortamında nasıl etkili bir duruş sergilersiniz?
Profesyonel bir websitesine sahip olarak!

BİR WEBSİTESİ SİZE NE KADARA MAL OLUR

Websitesi düzenleme ve geliştirmenin genel tutarı İYS  / Örnek 1600 pezo Barındırma servisi  Yıllık 3600 pezo Websitesi geliştirme websitesinin büyüklüğüne ve gelişmişliğine bağlı olarak 10.000 ile 50.000 pezo arasında değişmektedir Alan Yıllık 500Php Küçük  büyük bir çok işletme sahibi bir websitesine sahip olmanın bir servete mal olacağı inancındadır. Oysa ki sanılanın aksine, PROFESYONEL GÖRÜNEN BİR WEB SİTESİ için tüm mal varlığınızı feda etmenize gerek yoktur. Profesyonel bir websitesinin maliyeti bir dergi veya gazete reklamından daha aza mal olabilir. Websiteleri alanlarınız ve barındırma servisleriniz etkin olduğu sürece  bakidir ancak gazete ilanları size en iyi koşullarda sadece birkaç günlük reklam kapasitesi sağlar. Websiteleri sadece tasarruf ettiren bir araç olmakla kalmayıp aynı zamanda size daha yüksek oranda karlılık da sağlar

WEBSİTESİ YATIRIMININ FİRMANIZA SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
Aşağıda sıralayacağımız liste bir websitesinin işlemenize yapacağı katkılarının kısa bir özetidir. Çok geniş kapsmlı bir liste olmasa da bir websitesi ile nelere sahip olabileceğiniz ile ilgili genel bir bilgiye sahip olacaksınız.
Websiteniz Sanal Ortamdaki Temsilciliğinizidir
Websiteniz firmanız, ürünleriniz ya da servisleriniz ile ilgili bütün aramaların yönlendiği bir merkez görevi görür. Websiteniz sizin internetteki arama kartınızdır, bu kart sayesinde potansiyel müşterilerinize çok önemli olan ilk intibanızı verebilirsiniz.

Websiteniz Size Güvenilirlik Kazandırır

Tüketicilerin ünlü bir firmadan beklentisi kendisine ait bir websitesi ve bu websitesinin bir alanı ve barındırma servisinin bulunmasıdır. Bu sayede tüketiciler firmanız ile ilgili geçmişe ait başarı öykülerinizi, firma yöneticilerini, firmanıza ait sertifikaları, altına imzanızı attığınız projelerinizi, firma ortaklarını ve müşteri referanslarınızı görüp inceleme şansına sahip olurlar.

Websiteniz Müşterilerinize Size 7/24 Ulaşma Şansı Tanır

Websiteniz firmanızın otomatik prosedürler aracılığı ile 7/24 aktif olmasını ve herhangi bir kişiye bağlı kalmadan satış yapabilme olanağını sağlar. Ödeme, sorular, teknik yardım, ve genel müşteri servis işleri internet ortamındaki araçlar yardımı ile kolaylıkla yürtülebilir. 

Şimdi Satın Al 

Websiteniz Size Hem Yerli Hem de Dünya Çapındaki Pazarlarda Rekabet Edebilme Olanağı Sağlar

Bölgesel sınırlar günümüzde teorik olarak aslında ortadan kalmıştır çünkü firmalar websiteleri aracılığı ile yerel, ulusal hatta dünya çapında iş yapabilme şansına sahiptir. Bu demektir ki PROFESYONEL OLARAK DİZAYN EDİLMİŞ BİR WEBSİTESİ dünya çapındaki pazarda firmanızın pastadaki payını arttırma potansiyeli taşır. Websiteniz Firmanıza Yeni Atılımlar Yapma Şansı Tanır
Websitenizde kullanacağınız araçlar sayesinde önemli pazarlama atılımları yapabilir, websitenizi ziyaret eden kişilerin iletişim bilgilerini edinme şansına sahip olabilir, daha sonra onlara ürün ve servisleriniz ile ilgili yenilikleri iletme şansına sahip olabilirsiniz.
Websiteniz Sayesinde Sitenizi Ziyaret Eden Kişilerle Doğrudan İletişime Geçebilir Onları Sağdık Müşterileriniz Haline Getirebilirsiniz
Websiteniz ile sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ile iletişime geçebilirsiniz, özellikle ilk alışverişini yapan veya düzenli olarak alışveriş yapan müşterilerinize tanıyacağınız bir takım ayrıcalıklar ile fark yaratabilirsiniz. Tanıyacağınız ayrıcalıklar arasında kesintisiz müşteri desteği ve onlar için önemli olabilecek ek bilgiler bulunulabilir. Örneğin kitaplar, bilgi içerikli dökümanlar ya da uygulamalar gibi e-ürünler  müşterilerinizi size daha sağdık kılacaktır.
İş hayatında başarılı olma kavramı son dönemde büyük bir değişim göstermiş ve her geçen gün de yeni gereksinimleri beraberinde getirmektedir. Evrensel platformda başarılı olmak kavramı metodlar ile sosyal platformlar ile iletişimde olma becerisini gösteren firmalar için mümkün olan bir durum haline gelmiştir. Bu ve benzeri bir çok fayda websitesinin ne kadar önemli olduğunu, sizi rakiplerinizden bir adım öne nasıl çıkaracağını ortaya koymaktadır.
Eğer firmanıza ait bir websiteniz yok ise hala geç kalmış sayılmazsınız.

WEBSİTENİZE ŞİMDİ EDİNİN!!!

2858f377ccd4fc0903fb2c472021481b İnfografiği büyük görmek için üstüne tıklayınız